Reviews :

20,000 تومان

کتاب زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید

نویسنده: پاول مک کنا

قیمت: 20 هزار تومان

3هزار تومان به مبلغ کتاب اضافه شده است؛ در عوض

ارسال آن به تمام نقاط کشور رایگان است.

توضیحات

تخفیف ویژه به مناسبت رونمایی محصول شخصیت شناسی
دریافت کوپن تخفیف

سایت مزه کتاب به معرفی بهترین کتاب‌ها و معرفی بهترین نویسندگان در حوزه های مختلف می‌پردازد؛ و در راستای معرفی کتابهای روانشناسی در این مقاله به معرفی کتاب زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید نوشته پاول مک کنا و ترجمه داود نعمت‌اللهی می‌پردازیم.

در پشت جلد این کتاب خواهید خواند:

کتابی که اینک در در دست دارید این قدرت را دارد تا زندگی شما را تغییر دهد. آیا این ادعا به نظر عجیب و غریب می‌رسد؟ تعداد بسیار زیادی از افرادی که راهنمائشان کرده‌ام تا به خواسته‌هایشان برسند در شروع کار از خود می‌پرسیدند که چگونه چنین چیزی امکان دارد و در پایان از نتیجه کار حیرت می‌کردند. اکنون نوبت شماست! نیروی سامانه موجود در این کتاب را دست کم نگیرید. به شما قول می‌دهم که زندگی شما را تغییر خواهد داد.

این کتاب در ۷ فصل ارائه می‌شود، یعنی هفت درس کلیدی که شما را در جهت رسیدن به عمیق‌ترین و بزرگترین رویاهایتان راهنمائی و هدایت خواهند کرد.شامل موارد زیر می‌باشد:

روز اول: شما واقعاً که هستید؟

آنچه می‌گویند انجام دهید.خوب، با کنار آمدن با افراد راحت‌تر می‌‌‌توان پیشرفت کرد. گریه نکنید. خوب درس بخوانید. کار پیدا کنید.  آنچه می‌گویند انجام دهید. ازدواج بکنید.صاحب فرزند شوید تا در دوره کهولت از شما حمایت کنند. آنچه می‌گویندانجام دهید.

روز دوم: راهنمای کاربر برای مغز شما

یک حالت هیجانی را می‌توان این گونه تعریف کرد: «جمع کل تمام فرآیندهای عصبی که درون یک شخص در یک زمان خاص اتفاق می‌افتد.» راه ساده‌تر فکر کردن درباره‌اش این است که حالت هیجانی «خلقی است که در یک لحظه خاص شما در آن به‌سر می‌برید.»

روز سوم: نیروی دیدگاه مثبت

راز خوب کنار آمدن با مردم به این معناست که دنیا را از طریق چشمان آنها ببینید، یا به قول سرخپوستان آمریکا «یک کیلومتر با کفشاهاشون راه برو.»

روز چهارم: تشکیل رویا

همه انسانها رویاهائی دارند، اما مثل هم نیستند.آنهائی که شبها رویا می‌بینند، یعنی در زمان فطرت غبار آلوده ذهن‌های خود، صبح که چشمهای خود را باز می‌کنند همه را پوچ و بیهوده می‌یابند. اما رویابین‌های روز خطرناک هستند، چون آنها با چشمان باز رویاهای خود را پی‌گیری می‌کنند، و به آنها جامه عمل می‌پوشانند.

روز پنجم: بنیادهای سالم

مقدار مواد سمی را که به بدن خود اضافه می‌کنید‌، محدود کنید. در همان حال به طور همزمان «تحمل فشار روانی» بدن خود را افزایش دهید.

روز ششم: پول آفرینی

اگر می‌خواهید چیزی را به دست بیاورید تا احساس خاصی به شما دست بدهد، داشتن آن احساس خاص در همین الان سریع‌ترین راه را به دست آوردن آن است.

روز هفتم: با خوشبختی تا ابد

جالب بودن مسیر بسیار بیشتر از رسیدن به مقصد به صعودکنندگان لذت می‌دهد.

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب زندگی خود را در ۷ روز تغییر دهید”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت به گروه "زندگی با محبت" تعلق دارد ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا جهان پر از عشق و محبت شود.

تخفیف ویژه به مناسبت رونمایی محصول شخصیت شناسی
دریافت کوپن تخفیف