درباره ما

من محبت غلامی هستم و خیلی خوشحالم که این صفحه از سایت مزه کتاب رو میخونید.

 

ترجیح میدم اول در مورد سایت مزه کتاب بگم و اینکه اینجا تلاش میکنم که چه اتفاق هایی رو رقم بزنم.

فلسفه اسم سایت این هست که کتاب هایی که مزهی زندگی و کسب و کارم رو شیرین تر کردند؛ اینجا معرفی کنم. طبیعتا کتاب هایی هستند که خودم مطالعه کردم و توی زندگیم یا کسب و کارهام رعایت میکنم؛ البته ممکنه کتابی هم باشه که فقط یه قسمتش رو استفاده کرده باشم یا اصطلاحا زندگیش کرده باشم اما کامل مطالعه کردم.

بعضی از این کتاب ها رو همکارام توضیحاتشون رو نوشتن و ممکن هست که بعضی کتابهای دیگه رو هم همکاران آینده ام معرفی کنن؛ برای همین هر کتابی که مطالعه کردم رو سعی میکنم که در یک پاراگراف نظر شخصی خودم رو هم براتون بزارم.

به مرور تلاش میکنم که خلاصه کتابهای خیلی عالی رو به صورت ویدیویی هم تهیه کنیم تا بهتر بتونید استفاده کنید.

معمولا رسم هست که در صفحه درباره ما یه عده رو به عنوان همکار مینویسن؛ اما در این لحظه که این متن رو مینویسم برای کارِ سایت مزه کتاب همکاری ندارم. که اگر انشالله کسی اضافه شد همینجا معرفی می‌کنم.

آموزش هایی هم که تهیه میکنم برای این هست که زندگی و کسب و کار شما رو بهتر و بهتر کنه و خوشحالم که این آموزش ها به افرادی کمک کرده تا به سطح بالاتر خودشون یا کسب و کارشون برن.در مورد زندگیم

مثل همه شما که یه روزی به دنیا اومدین(روز منظورم از تاریخش هست میدونم بعضیا شب به دنیا میان😉) من هم ۱۷ مرداد ۶۸ در روستای گلین به دنیا اومدم؛ یه جایی نزدیک شهر سنندج؛

راهنمایی و دبیرستان رو در ۶ مدرسه مختلف خوندم؛ کم کم از یه پسر خیلی درسخون و به پسر درسخون و شیطون تبدیل شدم. (که هنوز هم جفتش ادامه داره)

بعد از اینکه سال ۸۸ از سربازی برگشتم؛ رفتم سراغ دانشگاه و دو رشته متفاوت رو در سه دانشگاه مختلف و البته در سه شهر مختلف تجربه کردم. کرمانشاه؛ شهرضا (اصفهان) و سنندج (کردستان)… آخریش هنوز تموم نشده.

دانشگاه هم به جز ترم های آخر کارشناسی که از کامپیوتر و دانشگاه و بعضی از استادام خسته شده بودم واقعا درسخون و پرتلاش بودم. (بیشتر ورزشی و فعالیت های اجتماعی)

از ترم دوم ارشد اساتیدم که میدیدن توانمند هستم فضا رو برام فراهم کردن که به جای در دانشگاه سمینار برگزار کنم. و حتی در مواردی به جای اونا برای تدریس به سازمان های مختلف برم.

در مجموع خوشحالم که در مسیر علاقه هام هستم؛ از اونا کسب درآمد میکنم و از کارهایی که انجام میدم اکثرا میبرم. طبیعتا گاهی هم هست که از گذشته و انتخاب هایی که داشتم پشیمون میشم؛ گاهی دلسرد میشم و حس میکنم زندگی با وجود همه نعمت هایی که برام داشته بر وفق مرادم نبوده… اما واقعا ادامه دار نیست. و البته این رو طی سال هایی که مشغول مطالعات جانبی بودم یاد گرفتم. خصوصا از زمانی که به طور حرفه ای وارد حوزه آموزش شدم.

از اینکه این متن رو تا آخر خوندید بسیااار ازتون سپاسگزارم. برای قدردانی از همراهیتون میتونید اسم کاملتون رو به همراه عبارت ” رزرو جلسه ” برای شماره تماس ۰۹۱۰۹۵۲۵۱۹۰ ارسال کنید و برای شرکت در جلسات خصوصی کوچینگ یا منتورینگ آموزشی تا آخر خرداد ۳۰ درصد تخفیف دریافت کنید. اسم شما در لیستی قرار میگیره که در سال ۹۸ میتونید از این تخفیف استفاده کنید و فرستادن اسمتون هیچ اجباری برای این موضوع نیست تنها امتیازی هست که برای کسانی که این صفحه رو تا اینجا مطالعه کردن قرار دادم.

و این صفحه هر سه ماه یک بار به روز رسانی میشه و بسی خوشحال میشم که سر بزنید.

براتون بهترین هایی که خودتون دوست دارید رو آرزو می‌کنم.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت به گروه "زندگی با محبت" تعلق دارد ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا جهان پر از عشق و محبت شود.